NOWOŚCI STIGA

Nowa oferta urządzeń akumulatorowych

Oferta urządzeń akumulatorowych Stiga na rok 2021 podzielona została zupełnie inaczej niż dotychczas, na trzy grupy: Essential, Experience i Expert.

Zrób to sam: ostrzenie noży w kosiarce.

Jednym z elementów kosiarki, który ma bodaj największy wpływ na efekty koszenia jest jej nóż tnący. Jego krawędzie tnące z biegiem czasu ulegają stępieniu i konieczne może być naostrzenie noża.

Dlaczego warto korzystać z odśnieżarki?

Choć ostatnie zimy należały raczej do łagodnych, tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie się zmierzyć z usuwaniem białego puchu. Dlaczego warto skorzystać z pomocy odśnieżarki? Sprawdź, by dobrze przygotować się na zimę i zaspy!

Zakładanie trawnika: trawnik z siewu, krok po kroku

Trawnik z siewu to najczęściej stosowany sposób na zazielenienie ogrodu. Co należy zrobić, aby prawidłowo zasiać trawę wokół domu i cieszyć się doskonałym, zielonym dywanem?

Stiga e-Ride c300 i c500

W rok 2021 Stiga wchodzi z dwoma nowymi traktorami ogrodowymi z zasilaniem akumulatorowym.

Promocyjne wertykulatory

W ramach wiosennej promocji Stiga, w naszej ofercie dostępne są w obniżonych cenach dwa wertykulatory elektryczne.

Jesienne promocje - pilarki

Sprawdź jakie pilarki łańcuchowe dostępne są w jesiennej promocji Stiga, a może rozszerzysz swój park maszynowy o nowe urządzenie.

Co warto wiedzieć o urządzeniach akumulatorowych?

Zobacz co mówią eksperci Stiga na temat urządzeń akumulatorowych. Dlaczego warto z nich korzystać, jakie korzyści z tego płyną i jak je właściwie dobierać,

Nowe glebogryzarki

Jak co roku na wiosnę Stiga wprowadza do swojej oferty nowe maszyny. Dziś przedstawiamy nowe glebogryzarki.

Jesienne promocje - dmuchawy do liści

Sprzątanie opadających liści może być kłopotliwe. Z pomocą przychodzą dmuchawy do liści, które czynią to zadanie zdecydowanie łatwiejszym.

«123»