NOWOŚCI STIGA

Oferta STIGA rozszerzona o urządzenia czyszczące.

Myjka wysokociśnieniowa Stiga HPS w trakcie czyszczenia chodnika

 

STIGA zmierza w nowym kierunku, oferując swoim klientom zupełnie nowe rozwiązania pozwalające na wyczyszczenie tarasu, chodników, czy jakiejkolwiek innej utwardzonej nawierzchni z pleśni, brudu, kurzu, błota czy innych zanieczyszczeń, poprzez wzbogacenie swojej kolekcji produktów wszechstronnymi myjkami wysokociśnieniowymi.

Oferta, która zaspokoi wszelkie potrzeby

Czyszczenie uporczywego brudu ze ścieżek lub ścian, czy też usuwanie zasuszonych pozostałości z urządzeń ogrodowych, to pracochłonne zadanie. STIGA oferuje pięć różnych modeli myjek wysokociśnieniowych, które pomogą uporać się z brudem. Paletę dostępnych urządzeń otwiera kompaktowe urządzenie wysokociśnieniowe, a zamyka ją wydajny, najwyższy model do zastosowań półprofesjonalnych.

 

Podstawowy model HPS 110 to idealne rozwiązanie do czyszczenia relatywnie niewielkich powierzchni. Ta kompaktowa myjka wysokociśnieniowa przedstawiana jest jako urządzenie przenośne, i przy ciśnieniu roboczym 110 bar oraz wydajności tłoczenia 390 l/h pozwala skutecznie walczyć z lekkimi zabrudzeniami.

 

Urządzenia HPS 235 R oraz HPS 345 R są z kolei właściwym rozwiązaniem do czyszczenia średnio zabrudzonych powierzchni. Zapewniają wydajność tłoczenia wody na poziomie odpowiednio 440 l/h i 450 l/h, dostarczając strumień o ciśnieniu 135 lub 145 bar, co zapewnia wysoką efektywność czyszczenia. Każdy element tych urządzeń jest dokładnie przemyślany - wszystko jest zawsze dostępne pod ręką dzięki wbudowanemu schowkowi na akcesoria, a dzięki znajdującemu się w górnej części bębnowi, wąż wysokociśnieniowy nie przeszkadza w pracy i może być łatwo zwinięty po jej zakończeniu.

 

Dokładne czyszczenie nawet mocnych zabrudzeń to miejsce dla najwyższych modeli HPS 550 R i HPS 650 R. Obie te myjki wykonane są z najwyższej jakości komponentów i dostarczają strumień wody o ciśnieniu 150 bar. Warta odnotowania jest również długość węża wysokociśnieniowego w tych myjkach, która sięga odpowiednio 10 i 12 metrów, co pozwala na czyszczenie dużych powierzchni, czy bezproblemowe ominięcie przeszkód bez konieczności przesuwania urządzenia. Pistolet w obu tych modelach przygotowany jest do trzymania dwoma rękoma.

Jakość i wygoda

W procesie projektowania STIGA położyła nacisk na wybór najwyższej jakości komponentów i materiałów dla swoich myjek wysokociśnieniowych. Zależnie od modelu, zastosowane zostały głowice pompy wykonane z aluminium lub mosiądzu (tylko modele HPS 550 R i HPS 560 RG).

 

O wygodę użytkowania dbają takie szczegóły jak poręczny schowek na akcesoria, umieszczone w łatwodostępnych i widocznych miejscach duże przełączniki, czy ułatwiające przemieszczanie myjki duże koła jezdne i teleskopowe uchwyty.

 

Wszystko po to, aby uczynić mycie łatwiejszym i sprawić by czyszczone powierzchnie znów wyglądały jak nowe.


wróć  
Myjka wysokociśnieniowa Stiga HPS 650 RG

Myjka wysokociśnieniowa Stiga HPS 650 RG

Najwyższy model myjki wysokociśnieniowej Stiga: HPS 650 RG

Schowek na akcesoria i duże przełączniki

Schowek na akcesoria i duże przełączniki

Łatwo dostępne, duże przełączniki i schowek na dwie dysze sprawiają, że wszystko masz pod ręką.

Myjka wysokociśnieniowa Stiga HPS 110

Myjka wysokociśnieniowa Stiga HPS 110

Najmniejsza, przenośna myjka waży około 6kg i pozwala na usuwanie lekkich zabrudzeń.

Duże koła

Duże koła

Duże koła ułatwiają przemieszczanie myjki.

Bęben na wąż wysokociśnieniowy

Bęben na wąż wysokociśnieniowy

Wszystkie myjki Stiga (oprócz przenośnej HPS 110) posiadają bęben na wąż.

Pojemnik na detergent

Pojemnik na detergent

Na tylnej ścianie myjek HPS 550 R i HPS 650 RG umieszczony jest pojemnik na detergent. Dozowanie detergentu regulowane jest pokrętłem na przedniej ścianie.