NOWOŚCI STIGA

Chcesz mieć doskonały trawnik w przyszłym roku?

Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i zacznij już TERAZ!  Proponujemy kilka rozwiązań, których wdrożenie uczyni w przyszłym roku opiekę nad trawnikami przyjemniejszą i owocniejszą.

Kosiarki akumulatorowe PowerPack 48V - nowe modele 2018

Stiga, jak co roku, na nowy sezon przyszykowała szereg nowości. Nie zabrakło ich równiez wśród kosiarek. Przedstawiamy nowe modele kosiarek akumulatorych z linii PowerPack 48V.

Oferta STIGA rozszerzona o urządzenia czyszczące.

Wiosną 2018 do oferty Stiga dołączyły zupełnie nowe dla tej marki urządzenia - myjki wysokociśnieniowe.

Efekt pasów na trawniku z pomocą kosiarki Stiga

Czy Twój trawnik może przypominać boisko piłkarskie? Teraz już tak, dzięki kosiarce spalinowej Stiga Twinclip 50 SVE R B Roller, która pozostawia po koszeniu piękne pasy.

Nowe roboty do koszenia Stiga Autoclip serii M

Z początkiem roku 2018 Stiga wprowadziła do swojej oferty nowe modele robotów koszących Autoclip serii M. Urządzenia te pozwalają na w pełni automatyczną pielęgnację trawników i wyposażone są w solidne, 4-zębne noże wykonane ze stali nierdzewnej, posiadające 8 krawędzi tnących, których trwałość sięga 2 lat. 

Roboty koszące Autoclip

Poznaj roboty koszące Stiga Autoclip - maszyny, które zadbają o Twój trawnik w czasie Twojego wyjazdu, czy też wtedy gdy swój wolny czas po prostu przeznaczysz na relaks. 

«1234»