NOWOŚCI STIGA

Transfer danych i godziny pracy autonomicznego robota koszącego. O co chodzi?

Autonomiczne roboty koszące STIGA serii A wymagają w trakcie swojej pracy komunikacji z wykorzystaniem sieci 4G. Co to oznacza, jak rozumieć pakiety danych, co oznacza konieczność ich odnowienia - postaramy się przybliżyć w tym skróconym poradniku.

Wydłużona gwarancja na silniki STIGA

Zarejestruj swój produkt i zyskaj dodatkowy rok gwarancji na silnik STIGA zupełnie gratis!

Stiga e-Ride c300 i c500

W rok 2021 Stiga wchodzi z dwoma nowymi traktorami ogrodowymi z zasilaniem akumulatorowym.

Jak zadbać o akumulatory STIGA ePower zimą?

Przechowywanie akumulatorów gdy nie są one używane to istotna kwestia wpływająca na ich żywotność. Sprawdź, jak zadbać o ten czuły element.

STIGA Swift

STIGA Swift to pierwszy traktor ogrodowy z wymiennymi akumulatorami, które można stosować również w innych urządzeniach.

Co warto wiedzieć o urządzeniach akumulatorowych?

Zobacz co mówią eksperci Stiga na temat urządzeń akumulatorowych. Dlaczego warto z nich korzystać, jakie korzyści z tego płyną i jak je właściwie dobierać,

Stiga Swift 372e - dlaczego warto?

Niezależny test blogera "Z ogrodem na Ty" pozwala zapoznać się z zaletami tego niewielkiego traktora ogrodowego bez konieczności przebijania się przez skomplikowane dane techniczne.

Nowa oferta urządzeń akumulatorowych

Oferta urządzeń akumulatorowych Stiga na rok 2021 podzielona została zupełnie inaczej niż dotychczas, na trzy grupy: Essential, Experience i Expert.

Zrób to sam: ostrzenie noży w kosiarce.

Jednym z elementów kosiarki, który ma bodaj największy wpływ na efekty koszenia jest jej nóż tnący. Jego krawędzie tnące z biegiem czasu ulegają stępieniu i konieczne może być naostrzenie noża.

«1234»