NOWOŚCI STIGA

Dlaczego warto korzystać z odśnieżarki?

Choć ostatnie zimy należały raczej do łagodnych, tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie się zmierzyć z usuwaniem białego puchu. Dlaczego warto skorzystać z pomocy odśnieżarki? Sprawdź, by dobrze przygotować się na zimę i zaspy!

Zakładanie trawnika: trawnik z siewu, krok po kroku

Trawnik z siewu to najczęściej stosowany sposób na zazielenienie ogrodu. Co należy zrobić, aby prawidłowo zasiać trawę wokół domu i cieszyć się doskonałym, zielonym dywanem?

Nowy traktor ogrodowy Stiga Estate 3398 HW

Nowy traktor ogrodowy z centralnym agregatem koszącym, z oferty Stiga na rok 2019, polecany do pracy na areałach do 4500m².

Jesienne promocje - pilarki

Sprawdź jakie pilarki łańcuchowe dostępne są w jesiennej promocji Stiga, a może rozszerzysz swój park maszynowy o nowe urządzenie.

Serwis kosiarki Stiga - wymiana oleju

Sprawdź jak dbać o silnik Twojej kosiarki zapewniając mu właściwe smarowanie. Z krótkiego filmu i naszego mini poradnika dowiesz się jak możesz samodzielnie wymienić olej silnikowy w kosiarce Stiga.

Mulczowanie dla początkujących

Dowiedz się na czym polega mulczowanie i podejmij właściwą decyzję w kwestii wyboru kosiarki i metody koszenia trawnika.

Jesienne promocje - dmuchawy do liści

Sprzątanie opadających liści może być kłopotliwe. Z pomocą przychodzą dmuchawy do liści, które czynią to zadanie zdecydowanie łatwiejszym.

Autonomiczne roboty koszące Stiga Autoclip

Choć roboty koszące nie są zupełnie nowym produktem, wciąż jeszcze nie spotyka się ich zbyt często w ogrodach. Przygotowaliśmy małe kompendium wiedzy na temat tych sprytnych pomocników, którzy swoją pracą mogą odciążają właścicieli ogrodu.

Urządzenia Stiga serii 500 w akcji.

Prezentujemy dwa krótkie filmiki, które prezentują wszystkie nowe urządzenia akumulatorowe serii 500 w trakcie pracy.